Neden bizi tercih etmelisiniz?

 

Yerlilik Payı %95

Sera Ürünümüz Kutu Profil Sistemi ile üretilmiş, istenildiği şekilde Geliştirilmektedir. Piyasada yaygın olan Aluminyum Ürünlerinde Ürün geliştirme zordur, bir parça ilade etmesi neredeyse mümkün değildir. Bizim ürünlerimiz Akılı Sistem ile üretilmektedir ve herzaman geliştirmeye açıktır.

 

Kaliteli hizmet

Uzun Yıllardır Ekibimiz ile bir çok Meslek dallarında edindiğimiz Tecrübelerimizi Hobi Sera Sistemlerinde birleştirdik. Hem Profesyonell kullanıcı olarak, hem Üretici olarak Müşterilerimizin kurulumu ve kulanımına en uygun şekilde Tasarlayıp Üretiyoruz. Profil Kutu Seçmemizin nedeni herzaman ürüne müdahale edebilmemizi kolaylaştırdığı içindir.

 

Yüksek verimlik

Hedefimiz herzaman ürünlerimizi en üst Seviyede Geliştirmektir. Her Yenilikleri doğrudan ürüne yansıtıyoruz, önceden Satın alınmış Seralarımıza Uygulanabilmektedir.

 

Hesaplı Üretim

Ürünümüzde Bütün parçaları kendimiz üretip İşliyoruz, Maliyeti en uygun şekilde belirleyebiliyoruz. Aracı Firma, kurum, Şahıslar yoktur.

 

Üretici ve Müşteri

Teknik Destek, ürün geliştirme, Ar-Ge Çalışmalarını Müşterilerimiz ile Fikir Alış verişinde bulunarak geliştirmekteyiz.

 

Yüksek Güvenlik

Ürünlerimizin ana Hedeflerinden biri, Güvenliktir. Kullanım Kılavuzu (link bağlanacak)uygulandığı Sürece Güvenlik Riski bulunmamaktadır.

 

Ürün Farkı

Neden bizim ürünü tercih etmenizin en önemli konulardan birisi, bugün aldığınız ürünü 3 yıl sonra geliştirilen bir Parçayı eski Ürüne ilave edebilmenizdir. Ana Hedefimiz Seramızın  sürekli gelişebilmesidir. İthal edilen Seralarda bu olasılık yoktur.